گلفروشی طبیعی میخک طلایی
دریافت سفارش و ارسال گل به تمام نقاط جهان
تاسیس 1350

سبد خرید

درباره ما

گلفروشی میخک طلایی در سال ۱۳۸۸ با تلاش و پشتکارجناب آقای ستار ولی زاده تاسیس وشروع به کار نمود.

ما حضور داریم تا به شما کمک کنیم برای اینکه لحظاتی بیادماندنی را با گلها و هدیه های ما برای عزیزانتان رقم بزنید. یک دسته گل زیبا با شکوفه های رنگارنگ برای نشان دادن ارزشی که برای دیگری قائل هستید و یا شادی روح یک عزیز از دست رفته.

 

ما میدانیم که گلها قدرت این را دارند که لحظاتی را ایجاد کنند که برای یک عمر فراموش نشوند. از لحظه ای که گلها تهیه میشوند تا وقتی که درب منزل تحویل داده میشوند پرسنل گلفروشی میخک طلایی سخت میکوشند تا اطمینان پیدا کنند که گلها با بیشترین طراوت و زیبایی به دست عزیزانتان برسد.

 

 

 

علاوه بر تازگی گلها و قیمت مناسب، ما مجموعه ای کم نظیر از انواع سبد گل، دسته گل، گلهای ترحیم را ارائه کرده ایم که کمتر میتوان جای دیگری پیدا کرد. برای اینکه مشتریانمان بتوانند بهترین ها را بنابر سلیقه و هزینه مورد نظر خود انتخاب کنند.

 

هر کدام از گل ها (دسته گل ها، سبدهای گل، گلهای ترحیم و …) توسط خبره ترین گل آرایان تهیه می شوند بنابر این می توانید مطمئن باشید زمانی که گل شما تحویل داده می شود در لحظه تحویل، گل ها بسیار زیبا و تماشایی خواهند بود.

 

 

 

شما میتوانید بصورت اینترنتی خرید گل خود را ثبت واز طریق درگاه پرداخت بانکی سفارش گل خود را تکمیل کنید. ایرانیان خارج از کشور نیز میتوانند برای ارسال گل به ایران سفارش خود را ثبت نمایند.

 

در گلفروشی میخک طلایی تمامی گلها، سبدگل ها و دسته گل ها علاوه بر تازگی و زیبایی، با بهترین و مناسب ترین قیمت به مشتریان ارائه می شود. ما تلاش کرده ایم تا با حذف هزینه های اضافی که در چرخه تهیه گلها وجود دارد، تجربه یک خرید هدیه خوب برای عزیزانتان را فراهم آوریم.

 

 

 

گلفروشی میخک طلایی با در اختیار داشتن کارگاه گل آرایی در قلب پایتخت ایران-تهران، بهترین و تازه ترین گل ها را تهیه میکند و گل آرایی های متنوعی را شامل انواع دسته گل، سبدگل و تاج گل با قیمت مناسب و سلیقه های متفاوت در سایت خود برای انتخاب مشتریانش قرار میدهد.

 

گلفروشی میخک طلایی در دوره های زمانی، پیشنهادهای خرید ویژه ای برای مشتریان خود دارد که این پشنهادها از طریق ایمیل و پیام کوتاه به مشتری ها اطلاع رسانی می شود.

 

 

 

گلفروشی میخک طلایی بعنوان یکی از پیشگامان خرید اینترنتی گل و هدیه در ایران، حضور دارد تا شما بتوانید از هر کجا و در هر زمان عزیزانتان را در ایران خوشحال نمایید.

 

شما در هر کجا و هر زمان می توانید با استفاده از خدمات گلفروشی میخک طلایی ، هدیه یا دسته گل مورد نظر خود را انتخاب کنید و سفارش شما توسط پرسنل تحویل گلفروشی میخک طلایی بدست عزیزانتان خواهد رسید.

 

گلفروشی میخک طلایی تلاش کرده تا با طراوت ترین گل ها و بهترین هدیه ها را براساس سطح قیمت و سلیقه های مختلف مشتریان فراهم کند.  پرسنل گلفروشی میخک طلایی در زمینه تحویل گل و هدیه مهارت دارند و شما میتوانید مطمئن باشید که سفارش شما در بهترین شرایط بدست عزیزانتان خواهد رسید.

 

 

 

سرور اختصاصی سایت گلفروشی میخک طلایی

 

فلور جهت رفاه مشتریان خود در داخل ایران دارای سرور اختصاصی می باشد که این امر استفاده از امکانات سایت گلفروشی میخک طلایی را برای هموطنان عزیز داخل ایران بسیار سریعتر و راحت تر می نماید. سرور اختصاصی علاوه بر سرعت و عملکرد بهتر نسبت به سرورهای اشتراکی رایج، امنیت مشتریان گلفروشی میخک طلایی را در هر مرحله از ثبت سفارش و نیز پرداخت اینترنتی تضمین میکند.

 

 

 

 

سیستم تلفن گویای گلفروشی میخک طلایی

مشتریان عزیز می توانند با تماس با تلفن های درج شده در منو تماس با ما، علاوه بر پیگیری سفارش خود انتقادات و پیشنهادات خود را منتقل نمایند و نیز بصورت مستقیم با پرسنل گلفروشی میخک طلایی گفتگو کنند. بدون شک پیشنهادات شما در پیشرفت کار ما بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

 

 

 

پشتیبانی قوی

شما در هر لحظه چه در زمان انتخاب گل و یا ارسال گل می توانید با شماره های تماس درج شده و یا ایمیل با پرسنل گلفروشی میخک طلایی ارتباط برقرار کنید و از وضعیت سفارش خود اطلاع کسب نمایید. گلفروشی میخک طلایی در هیچ مرحله ای مشتریان خود را تنها نخواهد گذاشت.

 

 

 

تامین رضایت مشتریان

تضمین تازه بودن گلها و دسته گلها

 

ما خود را ملزم کرده ایم تا گلهای بکار رفته در تمامی سفارش ها (دسته گل، سبدگل، گل ترحیم و …) را با بهترین کیفیت بصورت روزانه از بازار گل تهیه کنیم و بعد از گل آرایی آنها را با مناسب ترین هزینه در اختیار مشتریانمان قرار دهیم.

 

 

 

تضمین رضایت مشتریان

 

مشتریان برای ما بسیار ارزشمند هستند بنابراین می بایست بهترین سرویس را در هر زمان برای آنها فراهم کنیم.

 

درصورتیکه هر زمانی از خدمات فلور ناراضی بودید لطفا با ما درمیان بگذارید تا بتوانیم خدمات و محصولات خود را در جهت رضایت هرچه بیشتر مشتریانمان اصلاح کنیم و نیز در رویه ارسال گل و تحویل نیز خطاهای خود را برطرف نماییم.

 

 

 

درصورتیکه در هر مرحله از ارسال هدیه و گل  گلفروشی میخک طلایی اشتباهی مرتکب شود که موجب نارضایتی مشتری شود ، گلفروشی میخک طلایی تلاش می کند تا با ارسال مجدد سفارش و یا بازپرداخت هزینه، رضایت مشتری را جلب نماید .